.

.

50 Компјутери Бела Врата Трим Панел Клип Најлон Retainer A19213 За Chrysler Dodge 6503709 Авто Fastener Клип Автомобил Стил Го Замени Делови

50 Компјутери Бела Врата Трим Панел Клип Најлон Retainer A19213 За Chrysler Dodge 6503709 Авто Fastener Клип Автомобил Стил Го

DEN 157.00
DEN 296.16
-47 %

Износ
Во продавницата.

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Трим Панел Клип.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Спакувани Безбедно во Меур Торба. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Материјали : Најлон(PA66).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
50 Компјутери Бела Врата Трим Панел Клип Најлон Retainer A19213 За Chrysler Dodge 6503709 Авто Fastener Клип Автомобил Стил Го Замени Делови
Карактеристики :
Боја : Бела. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Врвот на Главата Дијаметар : 15mm Дното Глава Дијаметар : 17mm Матични Дијаметар : 8.5 mm Матични Должина : 18mm Одговара За Dodge Ram меморија 1994-На
За Chrysler Заменува 6503709
За A19213
Пакет се вклучени :
Вратата Трим Панел Клип Најлон Retainer X 50 Компјутери/Пакет
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле.

За производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
0.052kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
mtsooning
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
матични должина
Материјал Тип:
Најлон(PA66)

Слични предлози