.

.

Висок квалитет Hifi Коаксијален Дигитален Аудио Видео РКА Coax Кабел Кабелот Злато

Висок квалитет Hifi Коаксијален Дигитален Аудио Видео РКА Coax Кабел Кабелот Злато

DEN 518.00
DEN 575.52
-10 %

Износ
Во продавницата.

Опис : Оваа премија дигитален кабел обезбедува точни пренос на дигитални beamstream. Сребро Позлатен OFC проводници за најбрз пораст време и детални, транспарентен звук. Ќе се здобијат со поголема благодарност за вашата омилена музика и филмови со неспокојот, повеќе природни звук. Карактеристики : 1)Злато позлатен коаксијален дигитален аудио РКА кабел е изработен од висока чистота кислород-бесплатни бакар (OFC) материјал. 2)Двоен-shield дизајн : јадрата на кабел се wraped со алуминиумска фолија како прв штит, плетенка бакар слој како втор shield. Тоа обезбедува поголема заштита против мешање. 3)Пластични делови користи еко-пријателски и innoxious материјал кој ги исполнува Ro HS стандардот, безбеден и еколошки. 4)Злато позлатен приклучок го прави постабилен да бидат поврзани на уред за да се обезбеди висок квалитет на пренос. Спецификации : Кабел Тип : Коаксијален кабел диригент : висока чистота кислород-бесплатни бакар (OFC) Конектор : РКА-РКА конектор крај : позлатени Пакетот вклучува : 1 x Коаксијален аудио кабел

За производот

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 10m, 1m
Тип:
Оптички Влакна Кабли
Пол:
Машко-Машки
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
046
Примена:
Мултимедијални
Бренд Име:
EMK
Конектор A:
РКА
Конектор Б:
Оптички Интерфејс
Пол:
Машко-Машки

Слични предлози