.

.

JETTING 2 Двојна Порта Y Splitter HDMI 1080P v1.4 Машки да се зголеми Двојно Женски Адаптер Кабел 1 In 2 Out HDMI Конвертор Кабел Поврзете Кабелот

JETTING 2 Двојна Порта Y Splitter HDMI 1080P v1.4 Машки да се зголеми Двојно Женски Адаптер Кабел 1 In 2 Out HDMI Конвертор Кабел

DEN 113.00
DEN 151.20
-25 %

Износ
Во продавницата.


Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , . се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days.8 инчи (30 cm) Тежина : 52g Пакет се вклучуваат : 1 x HDMI Машки 2 HDMI Женски 1 in 2 out Splitter Кабел Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.4 Машки да се зголеми Двојно Женски Адаптер Кабел 1 In 2 Out HDMI Конвертор Кабел Поврзете Кабелот
Функција 100% сосема нов и висок квалитет на Мултифункционален на префрлување : интелигентни или механичка Поддршка High Speed HDMI 1.
За рокот за доставување на пратката.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously).
Да научат како да се плати со кредитна картичка ., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест). Тоа само ќе ве однесе една минута.4 Поддршка највисок видео резолуција 1080p Поддршка 250 MHz/2. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ви благодарам многу!
.
Да научат како да се плати со други начини. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.5 Gbps по канал (7.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Должина : 11.5 Gbps сите канал) пропусен опсег Поддржува 12bit по канал (36bit сите канал) длабоко боја HDCP помине преку Поддршка на некомпресирани аудио, како што се LPCM Поддршка компресирани аудио, како што се DTS Digital, Dolby Digital, вклучувајќи и DTS-HD и Dolby True HD Материјал : Бакар + ПВЦ Боја : Црна Поддршка 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p.

За производот

Должина:
other
Бренд Име:
JETTING
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
HDMI v1.4 Машки да Dual Женски Адаптер Кабел
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
HDMI
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Примена:
Мултимедијални
Пакување:
Polybag
Пакет:
No

Слични предлози