.

.

1PC 3G GSM Антена RP-SMA Машки Гумени патка 3dBi 850/900/1800/1900/2100MHZ Модем Антена 140mm #1 bnc телескопски антена

1PC 3G GSM Антена RP-SMA Машки Гумени патка 3dBi 850/900/1800/1900/2100MHZ Модем Антена 140mm 1 bnc телескопски антена

DEN 199.68

Износ
Во продавницата.

3 G GSM Антена Гумени патка 3d Bi 850/900/1800/1900/2100 MHZ Модем Антена 140mm долго RP-SMA Машки#1 bnc телескопски антена
Спецификација : Фреквенција(MHz) : 850/900/1800/1900/2100 Стекнат : 3 d Bi Антена Должина : 140 мм Приклучок : RP SMA машки со чашката VSWR ≤2 Max влезна моќност(W) : 50 Текст Отпорност(Ω) : 50 Поларизација : Хоризонтална Стил : гумени патка виткање на 90 степен на Тежина : 15g

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
3G Антена
Фреквенција:
850/900/1800/1900/2100MHz
Конектор :
RP SMA Машки Приклучок
is_customized :
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка :
3dBi
Должина :
140mm

Слични предлози