.

.

2.4 GHz wifi антена 5dbi N машки конектор 2.4 g антена flodable OMNI антенски #1 wifi антена конекторот

2.4 GHz wifi антена 5dbi N машки конектор 2.4 g антена flodable OMNI антенски 1 wifi антена конекторот

DEN 191.04

Износ
Во продавницата.

2.4 GHz wifi антена 5dbi N машки конектор 2.4 g антена flodable OMNI антенски #1 wifi антена конекторот
Спецификации : Фреквентен Опсег : 2.4 - 2.5 GHz Стекнат : 5dbi V. S. W. R. : Конектор Тип : N машки Поларизација Тип : Вертикална Антена должина : 165mm Насока : OMNI-насочен Стил : рамни виткање на 90 степен на Тежина : 30g

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
2.4 G на антена
Фреквенција :
2400-2500MHz
Конектор :
N Машки Приклучок
is_customized :
Yes
Отпорност :
50 Ohm
Добивка :
5dbi
Должина:
165mm

Слични предлози