.

.

1PC 3dBi WIFI Антена 2.4 GHz Антена SMA Машки OMNI Безжична WLAN Антена WIFI рутер антена антена за мобилен телефон

1PC 3dBi WIFI Антена 2.4 GHz Антена SMA Машки OMNI Безжична WLAN Антена WIFI рутер антена антена за мобилен телефон

DEN 152.16

Износ
Во продавницата.

1 PC WIFI Антена 2.4 GHz 3d Bi SMA Машки OMNI Безжична WLAN Антена WIFI антена за мобилен телефон
Опис : Brand NEW Фреквенција : 2.4 - 2.5 GHz V. S. W. R. : Стекнат : 3 d Bi Отпорност : 50 Ohm Конектор : SMA Машки приклучокот за Антена Димензии : Должина : 110mm Стил : OMNI виткање на 90 степен на Тежина : 10g

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
2.4 G на антена
Фреквенција:
2.4 - 2.5 GHz
Конектор :
SMA Машки Приклучок
is_customized :
Yes
Отпорност :
50Ohm
Добивка :
3dBi
Должина :
110mm

Слични предлози