.

.

1pc RF FAKRA Z 5021 женски конектор вода сина SMB женски Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за неутрален кодирање

1pc RF FAKRA Z 5021 женски конектор вода сина SMB женски Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за неутрален кодирање

DEN 136.80

Износ
Во продавницата.


RF FAKRA Z 5021 женски конектор вода сина SMB женски Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за неутрален кодирање Тип : Fakra Ш тип конектор Пол : Женски џек Стил : пластична обвивка и внатрешен SMB месинг конектор Соодветен кабел : RG316 RG174 LMR100 Боја : сина Вода Неутрален кодирање

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
конвертор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
дувачкиот+пластика
Конектор тип:
Fakra Z конектор
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG316,RG174,LMR100
Монтажа:
Crimp за кабел планината
Пол:
Женски
боја:
Вода Сина

Слични предлози