.

.

1pc RF FAKRA C 5005 машки конектор сина SMB Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за GPS телематичка навигација НОВИ трговија на Големо

1pc RF FAKRA C 5005 машки конектор сина SMB Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за GPS телематичка навигација НОВИ трговија на Големо

DEN 136.80

Износ
Во продавницата.


RF FAKRA C 5005 машки конектор сина SMB Crimp RG316 RG174 LMR100 кабел за GPS телематичка навигација НОВИ трговија на Големо Тип : Fakra C тип конектор Пол : Машки Plug Стил : пластична обвивка и внатрешен SMB месинг конектор Соодветен кабел : RG316 RG174 LMR100 Боја : Сина GPS Навигација Телематичка

За производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
конвертор
Отпорност :
50Ohm
Материјал:
дувачкиот+пластика
Конектор тип:
Fakra C connector
Стил :
Директно
Кабелот Тип :
RG316,RG174,LMR100
Монтажа:
Crimp за кабел планината
Пол:
машки приклучок
боја:
Сина

Слични предлози