.

.

925 фунта сребрени синџири за жените,Прекрасна pendant дигитален дизајн Сребро нога накит,должина 27cm сребро anklets најдобрите подароци

925 фунта сребрени синџири за жените,Прекрасна pendant дигитален дизајн Сребро нога накит,должина 27cm сребро anklets најдобрите

DEN 549.00
DEN 609.60
-10 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Dankadi
Должина:
about 27cm
Број На Модел На:
TA200115
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Писмо

Слични предлози