.

.

925 sterling silver висок квалитет сјајна кристал ѕвезда & месечината дами'anklets накит за подарок капка превозот жените anklet девојка

925 sterling silver висок квалитет сјајна кристал ѕвезда & месечината дами'anklets накит за подарок капка превозот жените

DEN 299.00
DEN 360.00
-17 %

Износ
Во продавницата.

Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.
Превозот :
1.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Политика На Враќање :
1.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!.

За производот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
8562
Должина:
28cm
Материјал:
Кубен Циркони

Слични предлози