.

.

година нови пристигнување топла продаде малку ѕвезда модни дами'anklets 925 sterling silver женски anklet роденденски подарок трговија на големо

година нови пристигнување топла продаде малку ѕвезда модни дами'anklets 925 sterling silver женски anklet роденденски подарок

DEN 319.00
DEN 384.00
-17 %

Износ
Во продавницата.

За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.
Превозот :
1.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.
Политика На Враќање :
1.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!
.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.

За производот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
8562
Должина:
16cm
Материјал:
Сребро.
Материјал:
Никој

Слични предлози