.

.

2017 нова слон маскота костими долг нос и големо уво слон носии

2017 нова слон маскота костими долг нос и големо уво слон носии

DEN 9071.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TTANGBO
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
HY48
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
слон
Опсегот 7:
отварање на свечености, спортски, свадби, carnivals.
Опсегот 8:
Фабрика директни градинки и јавната благосостојба активности
Обемот 9:
Анимација Театар Цртан филм cosplay Активности Фаза облека
Обемот 10:
Драма Перформанси Кукла облека одење цртан филм кукли облека
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Velour
Должина На Ракав:
Целосна

Слични предлози