.

.

LoveLive Сонце Сонувач Watanabe Ќе Cosplay Костими Фаза Performence Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

LoveLive Сонце Сонувач Watanabe Ќе Cosplay Костими Фаза Performence Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

DEN 3744.00

Износ
Во продавницата.


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Cosutme вклучуваат :
топ,здолниште,girdle,sock,headwear.
Ако сакате сопствени тоа,ве молиме оставете ги вашите мерења во ред или да испратите порака до нас.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
LOVELIVE СОНЦЕ
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
ET022204
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
топ,здолниште,girdle,sock,headwear.
Знаци:
Watanabe Вас
Материјал:
Памук мешавина

Слични предлози