.

.

Видеото 5 Ryuji Sakamoto Cosplay Костими Фаза Performence Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

Видеото 5 Ryuji Sakamoto Cosplay Костими Фаза Performence Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

DEN 3552.00

Износ
Во продавницата.


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Cosutme вклучуваат :
капут,т-маица,панталона,појас
Ако сакате сопствени тоа,ве молиме оставете ги вашите мерења во ред или да испратите порака до нас.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
видеото 5
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ET022201
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Ryuji Sakamoto
Материјал:
Памук мешавина
Компоненти:
капут,т-маица,панталона,појас

Слични предлози