.

.

blucome Esmalte Глеѓ Прстен за жените подарок трговија на големо Керамичките Прстени мажите не ' рѓосувачки челик Прибор За Жените Anel aneis

blucome Esmalte Глеѓ Прстен за жените подарок трговија на големо Керамичките Прстени мажите не ' рѓосувачки челик Прибор За Жените

DEN 315.84

Износ
Во продавницата.

Топла Продажба ID : 5880 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 6.58 /парче 6.58 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 Опис на Производот

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Број На Модел На:
2202100009
Бренд Име:
Blucome
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
13mm,5.5 мм
Пол:
Унисекс
боја:
шарени
is_customized:
Yes

Слични предлози