.

.

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна кристал ѕвезда 925 sterling silver дами'finger прстени накит трговија на големо пад на превозот

2017 нови пристигнување топла продаде мода сјајна кристал ѕвезда 925 sterling silver дами'finger прстени накит трговија на големо

DEN 247.00
DEN 297.60
-17 %

Износ
Во продавницата.

Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!
2.
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!!!.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Нашата големо продавница во Yiwu град
Превозот :
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.
Политика На Враќање :
1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.За Express(EMS,UPS-от,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 10-20 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 3-10 дена од Express.
Превозот Метод Листа За Референца :
Превозот Метод
Цена
Превозот Време
Време На Испорака
Марка
Кина Пост Воздух Mail
Најевтиниот
10-20 работни дена
1-3 дена
Нормално ќе чини 25 дена целосно
EMS
Нормално
5-10 работни дена
24 часа дена
UPS-от
Висок
2-3 работни дена
24 часа дена
DHL(HKDHL)
Нормално
5-8 работни дена
24 часа дена
Обично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.

За производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
сребро, злато се зголеми
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
8745
Бренд Име:
V-најдобри
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Кристално
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Ѕвезда
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината

Слични предлози