.

.

Blucome Нерѓосувачки Челик Bijoux Жените Esmalte Глеѓ Прстени Совршен Дубаи Прст Прстен Anel Aneis Жена Изјава Панк Прстен Накит

Blucome Нерѓосувачки Челик Bijoux Жените Esmalte Глеѓ Прстени Совршен Дубаи Прст Прстен Anel Aneis Жена Изјава Панк Прстен Накит

DEN 349.44

Износ
Во продавницата.

Топла Продажба ID : 5880 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 9.99 /парче 9.99 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.88 /парче 7.88 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 95% ПОПУСТ US$ 6.58 /парче 6.58 100 95% ПОПУСТ US$ 7.28 /парче 7.28 100 Опис на Производот

За производот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
Blucome
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
13mm
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2202100003
боја:
шарени
is_customized:
Yes

Слични предлози