.

.

Огромен Црното тупаница анален plug силикони фокс опашка анален дилдо задник приклучоци анален топки prostata масажа возрасни геј секс играчки за жени човек

Огромен Црното тупаница анален plug силикони фокс опашка анален дилдо задник приклучоци анален топки prostata масажа возрасни

DEN 388.00
DEN 408.00
-5 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.Огромен Црното тупаница анален plug силикони фокс опашка анален дилдо задник приклучоци анален топки prostata масажа возрасни геј секс играчки за жени човек Ставка Опис : Материја : Slicone Големина : 75x40mm/ 95x50mm/110x60mm/130x70mm ве молиме изберете еден 1. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 12 месеци гаранција. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Не се отвори спорот без комуникација. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Купи со доверба (со исклучок на acces Hot секси облека, играчки, театарски претстави парови костими Жени Секси долна Облека секс играчки за couplessories)
2. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

За производот

боја:
75x40mm, 110x60mm, 130x70mm, 95x50mm
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Големина:
4 size choose
Број На Модел На:
QMR-55236695
боја:
задник приклучоци
Функција:
силиконски анален приклучок
Материјал:
аналниот топки
Тип На Објект:
фокс опашка
Употреба:
возрасни геј секс играчки за жени човек

Слични предлози