.

.

IKOKY Стакло Анален Plug Еротски Играчки Простата Massager Кристал Анален Секс Играчки за Мажи Жени Мастурбацијата Задник Plug Возрасни Производи

IKOKY Стакло Анален Plug Еротски Играчки Простата Massager Кристал Анален Секс Играчки за Мажи Жени Мастурбацијата Задник Plug

DEN 193.00
DEN 238.56
-19 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Стандардно име на пакетот "телефон случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Анален Приклучок
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Спецификација : Предмет : Анален Plug Боја : Транспарентна Материјал : Стакло Големина : Како што е прикажано на сликата Погоден за мажите и жените masturbator
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. Вие мора да му кажете ни што дефектот е
и ни даде вашата цел број. Ние само брод да се потврди цел адреси. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

За производот

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Бренд Име:
IKOKY
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Стакло
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
12057

Слични предлози