.

.

FALEMEI 100g/Еез Две Тон Пурпурна Браун Капчиња Коса Екстензија Kanekalon Синтетички Влакна Ombre Џамбо Плетење на Косата Афро најголемиот Дел Коса

FALEMEI 100g/Еез Две Тон Пурпурна Браун Капчиња Коса Екстензија Kanekalon Синтетички Влакна Ombre Џамбо Плетење на Косата Афро

DEN 179.00
DEN 259.20
-31 %

Износ
Во продавницата.


Производ lnformation
Име на производ :Ombre kanekalon плетење на косата
Тежина : 100g /пакет
Longth : 24 инчен
Количина :Обично 5-6 пакети може да се полни главата
За Превозот
За секој coubtry 3-7 дена со DHL
Бесплатен превозот FR.Велика БРИТАНИЈА.CE.НАС.CA.АУ 7-25 ДЕНА

За производот

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1strands/пакет
Број На Модел На:
ЏАМБО BRAIDS10
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Џамбо Плетенки
Бренд Име:
FALEMEI
longth:
24inch
Тежина:
100g
Количина:
Обично 5-6 пакети може да се полни главата
превозот:
DHL&ПРОЗОРЦИ FedIx
Известување:
Ако Итни Потреби ве Молиме Избор Брза Испорака(DHL&UPS)

Слични предлози