.

.

Feilimei Ombre Плетење на Косата Екстензии Синтетички Јапонски Влакна Џамбо Плетенки 24 Инчен 100g/pc Жените Пурпурна Розова Капчиња Коса

Feilimei Ombre Плетење на Косата Екстензии Синтетички Јапонски Влакна Џамбо Плетенки 24 Инчен 100g/pc Жените Пурпурна Розова

DEN 165.00
DEN 187.20
-12 %

Износ
Во продавницата.


Feilimei Ombre Плетење на Косата Екстензии Синтетички Јапонски Влакна Џамбо Кутија Плетенки 24 Инчен 100g/pc Жените Ombre Пурпурна Розова Капчиња Коса

За производот

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1strands/пакет
Може Да Се Permed:
Yes
боја тип:
Ombre
Бренд Име:
Feilimei
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Текстура:
Џамбо Плетенки

Слични предлози