.

.

Мини полицијата Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор на LCD Здив Алкохол Тестер со 5 Гласноговорници Бесплатен Превозот

Мини полицијата Алкохол Тестер Breathalyzer Алкохол Детектор на LCD Здив Алкохол Тестер со 5 Гласноговорници Бесплатен Превозот

DEN 2029.00
DEN 3979.20
-49 %

Износ
Во продавницата.

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Услови :
1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на cleard плаќања кога акции трае. Прифати право се враќа во рок од 7 дена од денот на приемот.5 V AAA алкална батерии (Не се вклучени).

За производот

Бренд Име:
greattop
Број На Модел На:
ALT-33

Слични предлози