.

.

1pcs C16-ER11M-150L Директно месо тело collet чак За CNC Мелничката чак

1pcs C16-ER11M-150L Директно месо тело collet чак За CNC Мелничката чак

DEN 970.56

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница ,Сите производи прикажани во мојата продавница се на располагање, може да се купи. Ви благодариме за вашата посета овде.Имајте пријатен шопинг! Ве молам дозволете ми да знам дали треба други модели сакате, јас може да го најдете. Ве молиме дај ми порака или Контактирајте со мојот SKYPE ID : annie .edvt за да добиете повеќе детали .ви благодариме!
1pcs C16-ER11 M-150 L Директно месо тело collet чак За CNC Мелничката чак
Модел Бр.C16-ER11 M-150 L
Бренд име : LHY
Материјал : 40 CR
Цврстина : HRC42-45
Прецизност : да не повеќе од 0.005 mm
Нут тип : ER11 M (Вклучени)
collet : ER11 collet (Не се вклучени)
Месо тело со дијаметар : 16mm
Месо тело должина : 150mm
пакет : 1pcs×C16-ER11 M-150 L cylingdrindrical месо тело алатка носителот

За производот

Примена:
Мелење Машина
Бренд Име:
DVT
Број На Модел На:
C16-ER11M-150

Слични предлози