.

.

CNMG120404 вметнете CNC вртење алатка пол MCKNR3232P19 ИЛИ MCKNL3232P19 MCKNR/MCKNL extermal Вртење Алатка Носителот

CNMG120404 вметнете CNC вртење алатка пол MCKNR3232P19 ИЛИ MCKNL3232P19 MCKNR/MCKNL extermal Вртење Алатка Носителот

DEN 672.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Дупка Со Дијаметар Од:
MCKNR3232P19, MCKNL3232P19
Број На Модел На:
MCKNR3232/MCKNL3232P19
Примена:
Вртење Алатка

Слични предлози