.

.

Кина factoryTricases M2750 високи заштитник случај мултифункционален професионални заштитни случај за скапоцени опрема & уреди

Кина factoryTricases M2750 високи заштитник случај мултифункционален професионални заштитни случај за скапоцени опрема & уреди

DEN 6624.00

Износ
Во продавницата.


Нашата вредност : воена производи со поволни цени . Ако штетите биле предизвикани од страна на купувачот страна, продавачот тогаш не превзема никаква одговорност, но ќе им помогне на купувачот да се намали тежината. Ако имало некои неочекувани проблеми се случува, ние ќе се потрудиме да се заштити на клиентите и придобивки , и надеж за решавање на проблемите со купувачот преку пријателски дискусии во следните начини :
(1).Нашите искусни и високо квалификувани технички дизајн тим користете напредно CAM софтвер (како UG, Solidworks, Auto CAD,Pro/Д) да се преведе вашиот идеи, слики, цртежи и прототипови во високо квалитетни, точни калапи без pinholes на сите-да се обезбеди дека крајниот производ е единствен дебелина на ѕид и мазна површина. Ние прифаќаме прилагодено нарачки, како ОЕМ, ODM или другите.најмалку 10 години работно искуство во тешко пластични случај производство ,многу клиенти од целиот свет изграден долга врска со нас , вклучувајќи и некои војници .
"Tricase" е нашиот сопствен бренд . Ние ги преземе Доколку случајот бил оштетен пред да испраќаат и ние не го најде тоа, ние ќе го промени тоа за добра.ОЕМ : имаме високо-технолошки капацитети во калап работилница, како што се ротациона опрема,Rock and Roll, Pulveriser и така натаму. Нашата гаранција не е живот.
Добредојдовте на клиентите , дизајнер ,дилер , дистрибутер и пријатели, посетете ја нашата компанија . Да се направи совршен производи за клиенти, ние треба клиентите да ни ги испратите вашите примерок или предлог или детали на барањата. Клиентите може да го прилагодите случаи и пени.Ние имаме богато искуство во ротациона лиење обработка, професионалец во ротациона лиење производи.
Нашите Услуги
Како производител , ние си дозволи различни услуги за нашите купувачи ,дистрибутери , агенции :
1.
Она што е уште поважно , ние си дозволат најдобра услуга за нашите клиенти : додатоци на нашиот случај ,како што се : пена , да ги заклучуваат , тркала и така натаму .,Ltd, кој се наоѓа во Шангај ,најголемиот град во Кина. Целосен дизајн, производство, контрола на процесот ротациона мувла, CNC machining ,ни овозможува ефикасно ,издржливост заврши ротациона мувла. : M2950
Надворешниот големина : 802*522*298mm
Внатрешна големина : 741*461*267mm
Боја : Црна
Материјал : пластика,инженеринг PP
Тежина : 8. Квалитетот на производот програма за обработка на текст :
Купувачот ќе ја врати стоката за нас и товарни такса за купувачот сметка; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе ја испрати на нови производи на купувачот и да платат за повторно да ја прати превозот цена.

За производот

боја:
Жолта & Црна, Зелена, Жолта
Тип:
Случај
Бренд Име:
Tricases
Број На Модел На:
M2750
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични

Слични предлози