.

.

YG8 Волфрам челик бар Вртење Алатка 4-12MM*4MM*100MM Висока цврстина висока температура отпор 1000 степен

YG8 Волфрам челик бар Вртење Алатка 4-12MM*4MM*100MM Висока цврстина висока температура отпор 1000 степен

DEN 384.00
DEN 404.64
-5 %

Износ
Во продавницата.

YG8 Волфрам челик бар Вртење Алатка 4-12 MM*4 MM*100 MM Висока цврстина висока температура отпор 1000 степен

За производот

Број На Модел На:
WJDLJ-010
is_customized:
Yes
Материјал:
Карбид
Тип:
Моќ Алатка Делови
Име на производ:
YG8 Волфрам челик бар Вртење Алатка 4-12MM*4MM*100MM

Слични предлози