.

.

8gauge 150mm x Крива Gavage Сечење на Цевката + факултативна Шприц

8gauge 150mm x Крива Gavage Сечење на Цевката + факултативна Шприц

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.


Gavage / Култури Цевка за Хранење Мерач Целокупната Должина Форма на Препорака, 8 G 150mm Крива Харис Hawks, големи Macaws , големи Cockatoos
Шприц : 10cc, 20cc, 30cc, 50cc,100cc факултативна
Доаѓа со сет на оригинални резервни O-прстени,ова шприц инјектор е изработен од пластика на TPX (polymethylpentene), TPX е лесен, висока температура полиолефин со исклучителни acoustical и електрични својства, се одликува со ниска влага апсорпција и одличен хемиска отпорност. Оваа инјектор може да се sterilized под врела вода,но никогаш не се користи високо-притисок на пареа стерилизација.
Содржина на пакувањето :
исечете игла х 1
Шприц x 1

За производот

боја:
10ML, 20ML, 30ML, 50МЛ, 100ML
Број На Модел На:
FS08CV
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Слични предлози