.

.

YTO X904 трактор делови,обратна idler, дел број: 5145166SZ/1.32.113

YTO X904 трактор делови,обратна idler, дел број: 5145166SZ/1.32.113

DEN 1189.92

Износ
Во продавницата.


За YITUO YTO X904 трактор
Дел име : обратна idler;
Дел број : 5145166 SZ/1.32.113
Внатрешниот Кол 57mm, 23teeth/17thee во,

За производот

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
YTO X904
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Слични предлози