.

.

6pcs Совети за Стоматолошка Лабораторија Технологија Eelectric Waxer Нож Грејач Резба Молив / Пенкало

6pcs Совети за Стоматолошка Лабораторија Технологија Eelectric Waxer Нож Грејач Резба Молив / Пенкало

DEN 378.00
DEN 547.20
-31 %

Износ
Во продавницата.


Нашиот тим секогаш ја испита секој производ внимателно пред испорачување за да се обезбеди дека објектот ние испраќање е вистинскиот можете да изберете.
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до-не мешајте ги за additioanl превозот ча rges. Ние ќе ги направиме нашите големи напори да се реши!
. Ако е така, Pls reportd во рок од 5 дена и се врати на нас во рок од 14 дена од датум на испорака за размена или наплата.
Сите нарачки ќе бидат закажани да брод immediatedly според Ali Express адреса откако ќе се прифатени вашата целосна исплата, и ве молиме проверете дали адресата во Airexpress плаќање е точно. Ние сме на располагање во вашата погодност за да одговори на сите прашања, дали преку е-маил или разговор во живо. Ако сте го купиле во несоодветна состојба, pls ИМАЈТЕ на ум дека превозот и ракувањето frr нема да се вратат, сите се врати превозот надомест треба да се плати од страна на купувачот. 100% клиент satisfaciton е нашата непрекинатите цел.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање Alipay, Western Union, Банкарски трансфер. А Т или други Даноци ). Ви благодариме за вниманието.
Сите налози се processde од понеделник до петок, Наредби не се обработени за пратката за време на викендите и празниците. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете кај сте земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние брод на објектот на следниве земји и области од страна на international express, Тоа ќе трае 7 до 10 работни дена за да стигне до вас, но понекогаш постои еден или два дена, повеќе, таа лежи, за тоа како Царински процесот на пратката. Во повеќето случаи, не постои обврска се плаќа на сите.
Ние поседуваат висок кредитен коментар, речиси сите на нашите ценети клиенти се задоволни со првиот-класа производи и навремена услуга. Ако, поради некоја причина, не сте satisfide со купувањето, pls не се двоумете се да ги споделите со нас. Ако регистрирана адреса не е точно во Ali Express, купувачот треба да не контактирате за да comfirm на точни и точната адреса, или купувачот ќе биде одговорен за целосно враќање на средствата. Ако пакетот оштетување во текот на товар, pls одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас. Turst нас и ќе бидете изненадени од купување искуство.
Прифаќаме САМО враќање на оригиналниот пакет.
Ние ќ брод предмети ПОБРЗО по примиле исплата, и ќе добиете вашиот производ за 7 - 60 дена, и ако сакате да се добие што порано, pls контактирајте со нас пред превозот, ние можеме да брод од EMS, UPS-от, Fedex, DHL, или ТНТ според вашето барање, но купувачот треба да плати дополнителни превозот цена.

За производот

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови

Слични предлози