.

.

Табела лифтови +2 D превод worktable x y worktable

Табела лифтови +2 D превод worktable x y worktable

DEN 16514.00
DEN 17568.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


1.подигнете опсег е 0-420mm, z оската висина 550mm
2.x оската се движат опсег 0-150mm
3.y оска се движат опсег : 0-100mm
4.основната големина : 450x550 MM
5

За производот

Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Бренд Име:
wavetopsign
Број На Модел На:
2D+лифт worktable
Скенирање кодот:
JB0807014

Слични предлози