.

.

UTP / STP Мрежен Кабел Strippers 3.2-9.0 mm Соголување Нож Жица Сечење Клешти 6PK-501

UTP / STP Мрежен Кабел Strippers 3.2-9.0 mm Соголување Нож Жица Сечење Клешти 6PK-501

DEN 450.72

Износ
Во продавницата.

6 PK-501 UTP / STP Мрежен Кабел Strippers 3.2-9.0 mm Соголување Нож Жица Сечење Клешти
Детали За Производот
UTP/STP Интернет Жица stripper 6 PK-501
ASB материјал
Соголување опсег : UTP/STP
Жица : Φ3.2-9.0 mm
материјал
опсег
должина
пакување
ABS
UTP/STP
Жица : Φ3.2-9.0 mm
112mm
Блистер картичка

За производот

Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
6PK-501
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Комбинација Клешти

Слични предлози