.

.

8 порти медуза мобилен телефон систем за безбедност на мобилен телефон полнење на екранот стојат држач за таблет анти-кражба

8 порти медуза мобилен телефон систем за безбедност на мобилен телефон полнење на екранот стојат држач за таблет анти-кражба

DEN 3927.00
DEN 4848.00
-19 %

Износ
Во продавницата.

1x Телефон аларм систем за безбедност
2.
Телефон за безбедност на мирување,Телефонот за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност кабел,Телефон за безбедност кабел,Телефонски систем за безбедност, Мобилен телефон безбедност аларм,Телефон за безбедност на синџирот,Мобилен телефон,Безбедност дисплеј аларм,Мобилен телефон безбедност стојат,Мобилен телефон безбедност стојат црна,Мобилен телефон за безбедност на дисплејот,екранот стојат,Акрилик телефонскиот дисплеј,Мобилен телефон дисплеј,безбедност,Мобилен телефон екранот стојат,Мобилен телефон дисплеј багажник,Акрилик мобилен телефон екранот стојат,Телефонскиот дисплеј аларм држачот за Мобилен телефон дисплеј држачот за безбедност аларм систем,Мобилен телефон аларм,Телефон дисплеј аларм носител на Burglar аларм за безбедност на кина,Телефон за безбедност,Телефон заклучување безбедност,Мобилен телефон безбедност,Мобилен телефон безбедност,Телефон за безбедност кабел, Мобилен телефон за безбедност на екранот,Мобилен телефон безбедност аларм,Таблет и телефон систем за безбедност,Мобилен телефон дисплеј безбедност,Безбедност gsm телефон аларм систем,Мобилен телефон стојат алармот,Burglar аларм мобилен телефон,Burglar аларм за безбедност,Дисплеј Безбедност, Таблет Безбедносни Уреди, Губење Превенција, Анти-Кражба Аларми, Сигурно ќе ви се прикаже, Висок Кражба Стока, заштита на електронските уреди,да ги Електроника безбедност, мало безбедносни уреди, анти-кражба на екранот, мало стока за безбедност,Висока Кражба Безбедност Уред, Таблети, паметни телефони и мало безбедност, точка-на-продажба, сензори,Дисплеј Безбедност Стои,мало стока,продавница secu
Коментарите
· Multifuctional безбедност
· Поддршка на уредот полнење & алармот
· >100d B аларм волумен
· Поддршка на безжичниот далечински управувач
· Универзална екранот, За различни бренд телефон и таблет · Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, Намалување на лажни аларм Алармантно : ·Кога порта е исклучено. 8x Смисла кабел
*Pls дозволете порака за она што кабел инаку ние ќе ја испрати на симпатична стандард andriod жица. ·Кога го полните приклучокот е исклучено. 1x Безжичниот далечински управувач
4.
Пакување листа
8 порти медуза мобилен телефон систем за безбедност на мобилен телефон полнење на екранот стојат држач за таблет анти-кражба
1. 1x Домаќин моќ сет
*Pls исто така ме остави порака дека ако треба 6 пристаништа или 4 порти аларм систем за безбедност.

За производот

боја:
Тип C кабел, Andriod кабел, Apple кабел
Зона Број:
8
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Видео Интерфејс:
No
Број На Модел На:
ESD015
Големина:
Host
Излез Број:
1
Екранот:
No
Бренд Име:
HeyShow
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Лозинката Тастатура:
Yes
моќност:
Адаптер
Алармот Тип:
Алармот
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Производот:
10 порта мобилен телефон аларм и полнење безбедносен систем екранот
Материјал:
ABS
NW:
1000g
боја:
Бела
Употреба:
Екранот и безбедносен систем за електроника
Функција:
8 во 1 екранот+Аларм+Полнење+За телефон/Таблет+Пристоен
Алармот decibel:
150db
логото:
Може да се прилагоди
Пазарот:
Светот

Слични предлози