.

.

среќен пат Американското Знаме Тексас Јакна Мажите облека Фармерки Јакни грб Машки Пролет, Есен Стилски Ѕвезда Повик за каубојски

среќен пат Американското Знаме Тексас Јакна Мажите облека Фармерки Јакни грб Машки Пролет, Есен Стилски Ѕвезда Повик за каубојски

DEN 1583.04

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Среќен пат
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
00
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Дебелина:
Тенка
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Стил:
Англија Стил
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Обвивка Материјал:
Spandex / Полиестер

Слични предлози