.

.

Мажите Јакна 2017 Нова Мода Veste Homme Бизнис Пролет Тенка Јакна Британски Стил Мажите Машки Јакни Стојат Јака Есенски Капути 4XL

Мажите Јакна 2017 Нова Мода Veste Homme Бизнис Пролет Тенка Јакна Британски Стил Мажите Машки Јакни Стојат Јака Есенски Капути

DEN 1063.00
DEN 1832.16
-42 %

Износ
Во продавницата.


Мажите Јакна 2017 Нова Мода Veste Homme Бизнис Пролет Тенка Јакна Британски Стил Мажите Машки Јакни Стојат Јака Есенски Капути 4 XL
Answer : ___________________________ Note : јакна внатрешна лагер е боја може да се менува со diffrent серии.ако предвид дека, ве молиме да не купи. ви благодариме за вашето разбирање.
Азија големина тоа е во 2 димензии помали од Европа /НИ големина 155 ~ 162cm 50~55kg погоден L 165 ~ 173cm 55~67.5 kg погоден XL 173 ~ 175cm 67.5~75kg погоден 2 XL 175 ~ 180cm 75~82.5 kg погоден 3 XL 175 ~ 180cm 82.5~90kg погоден 4 XL Ако сте неизвесност, можете да контактирате со услуга! Ви благодариме ! 1. различни бебе големина не може да биде ист, родителите можат да го контролираат големината на табелата за референца. 2. Секој големината на разликите и облека параметри се различни, ве молиме драги луѓе се избере облека според нивната форма големина.
3. секое бебе големина прирачник за мерење, големината е само за референца, утврдувањето на големината на грешката број на податоци во 2-5cm.
Answer : ___________________________ Note : 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен
Answer : ___________________________ Note : 2 There може да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings
Answer : ___________________________ Note : 3 With различни во мерниот метод,ве молиме овозможи 2-5cm во големина отстапување

За производот

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Дебелина:
Стандард
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Бренд Име:
huayibudao
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Број На Модел На:
XJK197
Стил:
Англија Стил
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Пол:
Машки
Outerwear Тип:
бизнис
Ткаенина Тип:
Полиестер
Должина На Ракав:
Долг Ракав
боја:
Сино/Црна
Сезоната:
Пролет/зимски/Есен
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната
Тежина:
0.5kg~8kg
Големина:
L XL XXL 3XL 4XL

Слични предлози