.

.

2 инчен Rhinestones Куче Јаки Целосна Светкавиот Кристал Дијаманти Начичкана СТП Кожа Bling Милениче Изглед за Средни и Големи Кучиња

2 инчен Rhinestones Куче Јаки Целосна Светкавиот Кристал Дијаманти Начичкана СТП Кожа Bling Милениче Изглед за Средни и Големи

DEN 546.72

Износ
Во продавницата.


ДЕБЕЛА ТРАЈНИ СТП КОЖА - материјал на јака е СТП кожа. Таа е дебела и силно,но меко FASHION & СТИЛСКИ - Тоа е целосна начичкана со bling bling rhinestones. Смешни и неверојатни пет вратот accesorries за вашиот симпатична кучиња. Тоа ќе ви помогне да се здобијат со тони пофалби од вашите пријатели,вашите соседи или друг минувач ЗДРАВ DIAMONS НАЧИЧКАНА & НЕ е ЛЕСНО паднале - Искрено кажано,сите rhinestones јаки имаат општ проблем : rhinestones паднале. Оваа јака е исклучок, но rhinestones на нашите јаки се инкрустирани со легура. На тој начин, тоа е rhinestones здрав јака ВНИМАНИЕ НА ВРАТОТ ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕ - Тоа е навистина многу важно за големината на мерење. Многу клиенти се става наредбите од ред големина и да падне во некоја неповолно враќање и замена. За да заштедите време и пари, ве молиме изберете правилната големина опција пред цел Тип : Кристал Стп Кожа Куче Јака Бои : Виолетова/Црна/Розова/Роуз /Зелена/Виолетова Мека и удобна.Полиран хром хардвер со D прстен за поводник прилог. 5 приспособување дупки. Големина : 2 "/5cm широк
С : n ck за 15-18"(38-45cm )
М : вратот за 17-20"(43-50cm )
L : вратот за 19-22"(48-55 )
XL : вратот за 21-24"(53-60cm )

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Бренд Име:
Beirui
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
боја:
Црвена,Црна,Розова,Бела,виолетова,роуз
Број На Модел На:
CL039D
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
куче јака
Тип:
Основни јака
Јака Тип:
Основни Јаки, Малку Јаки
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Слични предлози