.

.

Електричен Шок Анти Не Кората Куче Јака Престане Да Лае На Домашни Миленичиња Обука Контрола Тренер 1 Сет

Електричен Шок Анти Не Кората Куче Јака Престане Да Лае На Домашни Миленичиња Обука Контрола Тренер 1 Сет

DEN 260.64

Износ
Во продавницата.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Нема кората јака Висока volumn beep Звук и Статични шок обука се Прилагодува Најлон рака (18cm да 71cm) погоден за големи, средни и мали куче Лесен и удобен за тестирање на функционалноста и чувствителност од воздух дува Повеќе стабилен и издржливи. 7 нивоа на чувствителност приспособување од страна на "+" и "-" копчињата за да одговараат за различни кучиња Патентиран дизајн, патент бр. 201230508689.0 CE & Ro HS сертификат Ефективни Одговара(10 120 фунти за кучиња). Спецификации : Материја : Пластични Големина : 7*3cm/2.76"*1.18" Батерија : 1 x 4 LR44 6 V Батеријата(батерија, не се вклучени) Боја : Црна Количина : 1 сет Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inchh
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 * Не кората јака
1 * Најлон рака
1 * Тест Сијалица
1 * Англиски Јазик Прирачник За Корисникот
2 * Долго Метал Сонди
2 *Краток Метал Сонди


За производот

Големина:
S
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Функција:
прилагодливи најлон рака
Батеријата:
1 x 4LR44 6V Батерија(не се вклучени)
боја:
Црна

Слични предлози