.

.

G74 Евтини Миленичиња Куче Безбедност ПРЕДВОДЕНА Јака Најлон Кученце Куче Мачки Светлината LED Трепка Сјај Јаки Шарени Милениче Додаток Материјали

G74 Евтини Миленичиња Куче Безбедност ПРЕДВОДЕНА Јака Најлон Кученце Куче Мачки Светлината LED Трепка Сјај Јаки Шарени Милениче

DEN 159.00
DEN 185.28
-14 %

Износ
Во продавницата.


G74 Евтини Миленичиња Куче Безбедност ПРЕДВОДЕНА Јака Најлон Кученце Куче Мачки Светлината LED Трепка Сјај Јаки Шарени Милениче Додаток Материјали
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјали : Најлон
Боја : 7 бои за вашиот избор
Големина : Следете куче биста големина за да се избере спецификации), ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.5 CM 40 CM-48 CM
L : 2.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.5 CM 52 CM-60 CM Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.5 CM 35 CM-43 CM
М : 2.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 CM 45СМ-52 CM
XL : 2. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.0 CM 35 CM-43 CM
S : 2.
Големина (ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance)
Должина, Ширина
XS 2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Светла
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
Жолта, Зелена, Сина, Розова, Портокалова, Црвена, Црна
Функција:
Мода, Лесен, Удобен, Симпатична
погоден:
Мал/Среден Куче, Мачка
Пакет:
opp
Батеријата:
Батеријата верзија

Слични предлози