.

.

Градежни Блокови Ѕвезда Модел C3PO R2D2 Darth Vader Yoda Stormtrooper Лук Скајвокер Leia Organa Wicket Boba Fett

Градежни Блокови Ѕвезда Модел C3PO R2D2 Darth Vader Yoda Stormtrooper Лук Скајвокер Leia Organa Wicket Boba Fett

DEN 268.00
DEN 335.52
-20 %

Износ
Во продавницата.

com/payment_method. Ви благодариме За Плаќање 1. Во моментов платформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и под-канал АМЕРИКАНСКИ долари), Web Money (познато како WM), TT remittance, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto ова во неколку начини.Кина Пост испорака на стоки околу 15-30 дена, FEDEX испорака на стоки околу 3-5 работни дена. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги стави на нашата 100% напори да се реши и да се справи твое проблеми
. Ако тие имаат било quesitons ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или користејќи Трговија Менаџер, AKUBI секогаш се тука. Ограничена Колекција За Возраст од 14 и До Настава се Вклучени
Превозот : Fedex и Кина аеродром 1. Стоката се бесплатен превозот од кина аеродром 8. Ние сме испорака на стоки во рок од 3 дена и кина аеродромот ќе се достигне во дестинација околу 15-30 работен ден Политика на Враќање 1. Купувачот плаќа туториал подолу : http : //help. Но, за трошоците за превозот на врати стоката, купувачите ќе биде одговорен тоа Топло Информации : 1. Стоката се бесплатен превозот преку "ФЕДЕКС". Ќе обработиме вашиот известување во рамките на 2days по примање на пораката. Ако цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички го фалат, ние ќе биде многу благодарен. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти самите 4. Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за овие предмети, Но ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направена штета од по употреба. ние сме испорака на стоки во рок од 3 дена и Fd Ex ќе се достигне во дестинација околу 3-6 работни дена.html За Повратни информации 1. Наплата се врши само ако го замени се недостапни. Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарантирано како што е опишано 2. Ве молиме контактирајте со нас со слика во рок од 3 дена откако ќе прими предмети ако имате било каква штета. Стоките ќе бидат испорачани само по приемот на вашата исплата 2. Следење на број ќе биде следење по испорачување. Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Градежни Блокови Ѕвезда Модел C3 PO R2 D2 Darth Vader Yoda Stormtrooper Лук Скајвокер Leia Organa Wicket Boba Fett
Safe Среќен Образовни Доаѓаат со оригинални мало поле .

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
собранието
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Материјал:
ABS
Верзија Тип:
Првото Издание
Број На Модел На:
9533
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
LAFORCEKARA
Димензии:
10.5*7.3 cm
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
10.5

Слични предлози