.

.

8 компјутери Чи bi Maruko постер поставен Класичен Аниме Сакура Momoko постери 42x29cm за ѕидови деца подарок бесплатен превозот

8 компјутери Чи bi Maruko постер поставен Класичен Аниме Сакура Momoko постери 42x29cm за ѕидови деца подарок бесплатен превозот

DEN 397.00
DEN 422.40
-6 %

Износ
Во продавницата.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст.Ако имате цел транспортни потреби,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен. Ние ќе рефундирање на дека ако реконструкција на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било каква причина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Гаранција&Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.За стоки тежина 2 KGS : Обично ќе брод на објекти со ЕМС/DHL/UPS-от (Транзит време кое е потребно за 3-15working дена);или брод со две парцели од Кина пост воздух mail. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот tu врати предметите.Име на производ : Аниме Постери Состојба : 100% Нов Тежина : 205g/set Материјал : Пергамент Големина : 42 x 29 cm Pckage : ПП торба 1 set = 8 компјутери, Производителите ќе бидат редовно ажурирани ликови модели, ние ќе ја испрати на најновите стилови.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

За производот

Предупредување:
10+
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
42*24cm
Кукли Тип:
Модел
Големина:
M
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Хартија
Тип На Објект:
Игра Колекција Картичка
Mfg Серија Број:
Налепница/Магнетни Stiker
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
TB38716337256
Тема:
Филм & TV

Слични предлози