.

.

Едно Парче Zoro Акција Фигура, насликана слика 2 година подоцна Roronoa Zoro Кукла ПВЦ ACGN слика Гаража Комплет Brinquedos Аниме WX152

Едно Парче Zoro Акција Фигура, насликана слика 2 година подоцна Roronoa Zoro Кукла ПВЦ ACGN слика Гаража Комплет Brinquedos Аниме

DEN 1175.00
DEN 1506.72
-22 %

Износ
Во продавницата.

Кина Пост Воздухопловната е бесплатно, сепак тие се евтини, но бавно, обично тоа ќе потрае околу 15-40 работни дена за да стигне до вас, за време на празник време. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или Fedex DHL ПРОЗОРЦИ ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.Ние брод во СВЕТОТ. Ви благодариме! Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Тоа може да потрае подолго.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 15-40 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот, Ние и ветуваме! Ви благодариме повторно! Ви благодарам многу за вашата посета! Со Среќа!
.Ние ќе брод да ја стандардната адреса од вас испратени.75 КИЛОГРАМИ Пакет Големина : за 290 MM x 180 MM x 160 MM Пакет : Убава Боја Оригиналната Кутија за Пакување Топло Предлог : Несоодветни за Деца на возраст Под 14 години.За воздухопловната, ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.Едно Парче Zoro Акција Фигура, насликана слика 2 година подоцна Roronoa Zoro Кукла ПВЦ ACGN слика Гаража Комплет Играчка Brinquedos Аниме Материјал : ПВЦ Материјал Висина : Околу 240 MM Тежина : Околу 0. ПРЕВОЗОТ 1. (околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна) 3.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И телефонскиот број е многу важно кога ќе напишете ја вашата адреса.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ви благодариме за вашето големо разбирање. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време На Испорака 1.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние не ќе враќање на пари поради задоцнување со шпедиција.

За производот

Возраст Опсег:
> 14 години
Бренд Име:
Соништа Подарок
Верзија Тип:
Првото Издание
Големина:
L,25cm
Пол:
Унисекс
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Димензии:
Висина
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Предупредување:
Топло Предлог
Далечинска Контрола:
No
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Кукли
Број На Модел На:
WX152
Скала:
1/7

Слични предлози