.

.

2017 Часовник Светилка 3D Визуелен за Деца Допир Копчето USB Спиење Светилка Дома Декор Креативни допир маса светилка заградени

2017 Часовник Светилка 3D Визуелен за Деца Допир Копчето USB Спиење Светилка Дома Декор Креативни допир маса светилка заградени

DEN 792.48

Износ
Во продавницата.


Производ во боја : седум боја(црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, Производ напон : 5 V Моќ : 0.5 w
Префрлете го режимот : допрете го прекинувачот
Производ тежина : 0.4 KG
Производ големина : 218*160*87mm( различни модел различна големина )
База : 87 x87x43mm
Парцела големина на : 26 * 20 * 6 cm
Додатоци : 1 База+1 cablu USB +1 Акрилик панел+ Настава со кутија вајт)
Т тој светлина, може да се направи 7 бои се менува и може да се поправи s аме боја или шарени градиенти.
Answer : ___________________________ Note : акрилик плоча со двострано заштитна фолија, ве молиме да се откине заштитна фолија пред да го користите.
Други Слични производи во продавница
Ако сакате да видите следниве бројки, Само Кликнете на следната фотографија
и вие ќе го видите производот детали!

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Број На Модел На:
BM0011
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 14 Години,5-7 Години
Бренд Име:
PB Радосна торба
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Димензии:
218*160*87mm
Скала:
1/100
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
да се чува далеку од бебе
Верзија Тип:
Првото Издание
Материјал:
Стакло
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
218*160*87mm

Слични предлози