.

.

Топла Продажба Dragon Ball Z Синот Goku пријател Chiaotzu Класичен Toriyama Akira Стрип Аниме 17cm Акција Фигура

Топла Продажба Dragon Ball Z Синот Goku пријател Chiaotzu Класичен Toriyama Akira Стрип Аниме 17cm Акција Фигура

DEN 553.00
DEN 588.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


Во вашата услуга !
Содржина : Класична Toriyama Akira Стрип Dragon Ball Z Аниме Chiaotzu 16cm Акција Фигура Состојба : Сосема нов ,Лабава, без кутија Големина : appr 17cm Материјал : ПВЦ

За производот

Предупредување:
Возраст од 12+
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Тип На Објект:
Кукли
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Материјал:
ПВЦ
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
LETBEST
Верзија Тип:
Првото Издание
Димензии:
17cm
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
M
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Големина:
17 CM
боја:
Кафена Црна Multicolor
Име:
dragon ball z

Слични предлози