.

.

Аниме Фигурини Наруто Аларм LED Шарени Светлина Јапонија Манга Акција Фигура Играчки за Деца

Аниме Фигурини Наруто Аларм LED Шарени Светлина Јапонија Манга Акција Фигура Играчки за Деца

DEN 392.00
DEN 416.64
-6 %

Износ
Во продавницата.


Аниме Фигурини Наруто Аларм LED Шарени Светлина Јапонија Манга Акција Фигура Играчки за Деца
Точка име : Аларм играчки
Состојба : LED дисплеј & шарени
Материјал : пластика
Дизајн : Наруто налепници
Големина на : 8 * 8 * 8 cm
Дисплеј : Време на Податоци Недела и Температура
1.Притиснете го копчето на врвот на часовникот,часовникот ќе светне со 7 различни боја се менува за секунди
2.Алармот и да спие funition
3.Часовникот за аларм Работа од 2x AG13 копчето батерии ( не се вклучуваат)
4.LCD екран на допир се чувствителни на промена на бојата функција напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени)
1 * Наруто LED будилник
1 * Англиски Упатство

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 14 Години,Grownups
Скала:
1/60
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Бренд Име:
SoSow
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
Никој
Верзија Тип:
Првото Издание
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Дигитални Електрични Апарати & Домаќинство Апарати
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
Јапонија Манга
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Кукли Тип:
Модел
Димензии:
8*8*8 cm
Тип На Објект:
Будилникот
Contion:
Шарени Допир Светлина

Слични предлози