.

.

Dragon Ball Z Оригиналната Banpresto Scultures ГОЛЕМА Zoukei Tenkaichi Budoukai Фигура - Majin Boo / Buu (Слика ПАСТЕЛНИ БОИ вер.)

Dragon Ball Z Оригиналната Banpresto Scultures ГОЛЕМА Zoukei Tenkaichi Budoukai Фигура - Majin Boo / Buu (Слика ПАСТЕЛНИ БОИ

DEN 1631.00
DEN 2203.68
-26 %

Износ
Во продавницата.

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

За производот

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Тип На Објект:
Модел
Димензии:
За 13cm Висина
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Возраст Опсег:
12-15 Години,> 14 години,Grownups
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Број На Модел На:
Scultures
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
About 13cm Height

Слични предлози