.

.

Меламнин Dinnerware Вечера Плоча Flanging Тркалезна Плоча Кинески Ресторан Со Меламнин Плоча Јадење А5 Меламнин Садови

Меламнин Dinnerware Вечера Плоча Flanging Тркалезна Плоча Кинески Ресторан Со Меламнин Плоча Јадење А5 Меламнин Садови

DEN 2294.88

Износ
Во продавницата.


За производот

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
4113
Количина:
3
Материјал:
Меламнин
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење
боја:
Бели Порцелански

Слични предлози