.

.

Голема големина салата сад Бамбус овошје фах десктоп складирање кутија ореви десерти плочи еко-пријател природни бамбус чаши басени

Голема големина салата сад Бамбус овошје фах десктоп складирање кутија ореви десерти плочи еко-пријател природни бамбус чаши

DEN 2812.80

Износ
Во продавницата.


Бамбус овошје фах десктоп складирање кутија ореви десерти плочи еко-пријател природно дрво партија свадба прибор бамбус чинии
Европски стил со висок квалитет луксузен дизајн
цената е за едно парче
Поради фотографија процес, производи боја може да се разликуваат од тие на сликата, ве молиме да се разбере

За производот

боја:
Природни
Лист Големина:
12X12X6CM, 20X20X9CM, 28X28X13CM
Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
сертификација:
ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
3423
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Материјал:
бамбус
Техника:
On-стаклен
Плоча Тип:
плоча јадење

Слични предлози