.

.

20V 90W AC Адаптер за полнач за IBM Lenovo Thinkpad T60 T61 X60 T400 адаптер за напојување универзален адаптер за лаптоп КАБЕЛОТ НОВИ

20V 90W AC Адаптер за полнач за IBM Lenovo Thinkpad T60 T61 X60 T400 адаптер за напојување универзален адаптер за лаптоп КАБЕЛОТ

DEN 673.44

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози