.

.

90W AC Адаптер за Полнач за IBM Lenovo ThinkPad X201 X220 X220i адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador универзална

90W AC Адаптер за Полнач за IBM Lenovo ThinkPad X201 X220 X220i адаптер за лаптоп 20V 4.5 НА cargador универзална

DEN 665.00
DEN 782.88
-15 %

Износ
Во продавницата.


Фотографии

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.5 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
За Леново,Универзална
Број На Модел На:
92P1113
На текст:
100~240V 50/60Hz
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
7.9 мм*5.0 mm
Продуктната линија :
Thinkpad Серија

Слични предлози