.

.

AC Адаптер Батерија Полнач За Asus K51AE K53BR K53SJ K53Z K70AB K70AC лаптоп, полнач caderno cargador carregador 90W + Кабелот

AC Адаптер Батерија Полнач За Asus K51AE K53BR K53SJ K53Z K70AB K70AC лаптоп, полнач caderno cargador carregador 90W + Кабелот

DEN 694.08

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm

Слични предлози