.

.

90W AC Адаптер за Полнач за ASUS L4 L7 L8 М1 Серија K601j ЛАПТОП Напојување carregador де лаптоп универзална caderno cargador

90W AC Адаптер за Полнач за ASUS L4 L7 L8 М1 Серија K601j ЛАПТОП Напојување carregador де лаптоп универзална caderno cargador

DEN 684.00

Износ
Во продавницата.


ФОТОГРАФИИ

За производот

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За ASUS,Универзална
Број На Модел На:
PA-90W
На текст:
100~240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакетот Вклучува:
AC Адаптер + Една врвца
DC Plug Совет Големина :
5.5 мм*2,5 mm

Слични предлози